سازه 360

مرجع علمی مهندسی عمران

به سازه 360 خوش آمدید مرجع علمی مهندسی عمران SAZE360

اطلاعیه فروشگاه

پژوهشگر محترم از اینکه سازه 360 را جهت ارتقای دانش خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم. جهت خرید فایل مورد نظر می توانید از قسمت (توضیحات بیشتر دانلود) نسبت به مطالعه چکیده مقالات و کسب اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی اقدام نمایید و در صورت تمایل به خرید می توانید با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه امن بانک ملت در سریع ترین زمان ممکن به فایل علمی مورد نظر خود دست یابید. لازم به ذکر است که جهت خرید محصول انتخابی حتما ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نموده و از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت هزینه آن فعال شده و می توانید فایل خود را به راحتی دانلود و ذخیره نمایید. علاوه بر آن جهت اطمینان از خرید و احترام به حقوق مشتریان لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود فایل می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: saze360@gmail.com

بررسی اثر دینامیکی بارهاي متحرك در پل ها به روش اجزایی محدود

ارائه یک تخمین مناسب از اثر دینامیکی بار ترافیکی بر پاسخ پل هاي بزرگراهی، به شکل فزاینده اي در حال اهمیت یافتن است. کاهش در نرخ بار مرده نسبت به بار کلی که اثر بار زنده را آشکارتر می سازد، و اتخاذ شیوه طراحی استحکام نهایی توسط بسیاري از کدهاي طراحی از جمله عواملی هستند که یک ارزیابی دقیق از بار زنده را، خیلی مهم می سازند. این مقاله، نحوه بکار گیري بسته اجزاي محدود همه منظوره را براي بررسی اثر دینامیکی یک بار متحرك در حال گذر از یک پل بزرگراهی، توصیف می کند. این هدف با بکارگیري گزینه زمان ورود بار در ADINA حاصل می شود. این مقاله نشان می دهد که اگر مسئله به شکل صحیح مدل سازي شود، نتایج به خوبی حل دقیق خواهند بود. توجه کنید که حل دقیق عملاً تنها براي یک پل با تکیه گاه ساده تنها با در نظر گرفتن اثر مود اساسی امکان پذیر است. بنابراین، با استفاده از اجزاي محدود یک فعالیت تحقیقاتی عملی را می توان براي توسعه تجهیزات کمکی گرافیکی طراحی براي ارزیابی دقیق تر ضریب تشدید انجام داد. تطبیق پذیري و توان شیوه اجزاي محدود نیز بررسی آسان طبیعت فضایی پاسخ به بار ترافیکی را امکان پذیر خواهد ساخت.

 

سال انتشار: 1394

تعداد صفحات: 9 

فرمت فایل: pdf پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
BHE-00037-AF_716556_9963.zip413.6k