سازه 360

مرجع علمی مهندسی عمران

به سازه 360 خوش آمدید مرجع علمی مهندسی عمران SAZE360

اطلاعیه فروشگاه

پژوهشگر محترم از اینکه سازه 360 را جهت ارتقای دانش خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم. جهت خرید فایل مورد نظر می توانید از قسمت (توضیحات بیشتر دانلود) نسبت به مطالعه چکیده مقالات و کسب اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی اقدام نمایید و در صورت تمایل به خرید می توانید با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه امن بانک ملت در سریع ترین زمان ممکن به فایل علمی مورد نظر خود دست یابید. لازم به ذکر است که جهت خرید محصول انتخابی حتما ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نموده و از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت هزینه آن فعال شده و می توانید فایل خود را به راحتی دانلود و ذخیره نمایید. علاوه بر آن جهت اطمینان از خرید و احترام به حقوق مشتریان لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود فایل می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: saze360@gmail.com

بررسی تأثیر افزودن آهک و میکرو سیلیس بر نسبت باربري کالیفرنیا (CBR) خاك ریزدانه ي رس دار

خاک های ریزدانه ی رس دار، با فراوانی گسترده در سطح زمین، مشکلات زیادی در پروژه های عمرانی ایجاد کرده اند.تاکنون مطالعات نسبتاً زیادی در جهان جهت تثبیت خاک های مسئله دار با استفاده از آهک و سیمان انجام شده و از طرفی امروزه استفاده از مصالح صنعتی زائد یکی از موضوعات مهم در مهندسی است. استفاده از این مصالح می تواند از انباشتگی آن ها در محیط زیست جلوگیری کرده و سبب حفظ محیط زیست شود. میکروسیلیس یکی از این مصالح است که تا چندی پیش از دودکش کارخانه ی تولید فروسیلیسیوم خارج شده و سلامتی بشر و محیط زیست را تهدید می کرد لذا در این پژوهش تأثیر افزودن آهک به همراه میکروسیلیس با درصد های مختلف در خاک ریزدانه ی رس دار، در زمان های عمل آوری 0 و 3 و7 روزه مورد آزمایش نسبت باربری کالیفرنیا (CBR) در حالت خشک قرار گرفته است. در نهایت مشخص شد که آهک به همراه میکروسیلیس تأثیر چشمگیری در افزایش ظرفیت باربری خاک دارد به طوری که با افزایش مدت عمل آوری این تأثیر بیشتر مشاهده می شود.

 

سال انتشار: 1394

تعداد صفحات: 10

فرمت فایل: pdf



پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
توجه: فروش محدود و اختصاصی این فایل فقط به 1 مشتری فروخته می شود و به محض رسیدن تعداد خریداران به 1 نفر فروش بصورت خودکار متوقف خواهد شد.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
BII-00231-AB_716552_9566.zip422.1k