سازه 360

مرجع علمی مهندسی عمران

به سازه 360 خوش آمدید مرجع علمی مهندسی عمران SAZE360

اطلاعیه فروشگاه

پژوهشگر محترم از اینکه سازه 360 را جهت ارتقای دانش خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم. جهت خرید فایل مورد نظر می توانید از قسمت (توضیحات بیشتر دانلود) نسبت به مطالعه چکیده مقالات و کسب اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی اقدام نمایید و در صورت تمایل به خرید می توانید با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه امن بانک ملت در سریع ترین زمان ممکن به فایل علمی مورد نظر خود دست یابید. لازم به ذکر است که جهت خرید محصول انتخابی حتما ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نموده و از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت هزینه آن فعال شده و می توانید فایل خود را به راحتی دانلود و ذخیره نمایید. علاوه بر آن جهت اطمینان از خرید و احترام به حقوق مشتریان لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود فایل می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: saze360@gmail.com

بررسی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرکرد از جنبه ی پدافند غیرعامل

فرسودگى ناوگان حمل و نقل شهرى علاوه بر آن که باعث افزایش آلودگی در سطح شهر مى شود، هزینه هاى مربوط به تعمیر و نگهدارى وسایل نقلیه را نیز بالا مى برد. استفاده از روش هاى نوین می تواند باعث صرفه جویى میلیاردها تومان در سال شود که این هزینه ها می تواند براى آبادانى و بهتر شدن شهر مانند ساخت فضاهاى همگانی به کمک بخش خصوصى در مرکز شهر، ساخت مسیر پیاده راهى بین مراکز مهم شهرى، ارتقاى کیفیت فضاهاى شهرى با استفاده از فضاى سبز، مجسمه ها، فواره ها، ایجاد محیط هایی براى نشستن و تفریح و ... صرف شود. بالا بردن کارایی وسایل نقلیه، کاهش آلودگی و اتلاف را به همراه خواهد داشت. از دیدگاه پدافند غیر عامل وجود ناوگان حمل و نقل عمومى نامناسب باعث ایجاد مشکلات بسیارى در سطح شهر می شود. فرسودگى ناوگان علاوه بر افزایش آلو دگى، باعث ایجاد ترافیک در شهر، دیر رسیدن مسافران به مقصد و باعث اختلال در امداد رسانی ماشین هاى اورژانسى میشود که می تواند جان بیماوان را به مخاطره بیاندازد. از همین رو در این مطالعه به بررسى ناوگان حمل و نقل شهرى شهر کرد از دیدگاه پدافند غیر عامل پرداخته شده است.

 

سال انتشار: 1392

تعداد صفحات: 6

فرمت فایل: pdf

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ACA1730_615695_6999.zip320k