سازه 360

مرجع علمی مهندسی عمران

به سازه 360 خوش آمدید مرجع علمی مهندسی عمران SAZE360

اطلاعیه فروشگاه

پژوهشگر محترم از اینکه سازه 360 را جهت ارتقای دانش خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم. جهت خرید فایل مورد نظر می توانید از قسمت (توضیحات بیشتر دانلود) نسبت به مطالعه چکیده مقالات و کسب اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی اقدام نمایید و در صورت تمایل به خرید می توانید با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه امن بانک ملت در سریع ترین زمان ممکن به فایل علمی مورد نظر خود دست یابید. لازم به ذکر است که جهت خرید محصول انتخابی حتما ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نموده و از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت هزینه آن فعال شده و می توانید فایل خود را به راحتی دانلود و ذخیره نمایید. علاوه بر آن جهت اطمینان از خرید و احترام به حقوق مشتریان لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود فایل می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: saze360@gmail.com

آنالیز ارتعاش در مخزن هوایی صلب ذخیره سیال با تیغه میراگر به روش المان محدود

از آنجا که نوسانات سیال، بر روى رفتار دینامیکى مخازن ذخیره آن تأثیر می گذارد، عدم کنترل بهینه نوسانات در سیال منجر به آسیب رساندن، یا حتى تخریب مخازن مى گردد. تیغه های میراگر عموماً به عنوان ابزارهاى کنترل غیر فعال براى جلوگیری از چنین اثراتى در مخازن ذخیره سیال استفاده مى شوند. در این پژوهش، هدف مطالعه تأثیر تیغه میراگر بر روى پاسخ دینامیکى مخزن هوایی صلب نیمه پر از سیال است. براى این منظور کدهای المان محدود در نرم افزار آباکوس بطور جدا گانه توسعه یافته وجهت آنالیز اندرکنش سازه و سیال مخزن صلب، بدون میراگر و با میراگر (افقى و حلقوى) تحت اثر نیروى زلزله بررسى شده است. بر اساس نتایج حاصل از آنالیزهاى مزبور، تیغه های میراگر در مخزن هوایی صلب مقادیر حداکثر برش پایه را به میزان 9/31% و حداکثر دامنه نوسانات فشار بر دیوار مخزن را به میزان 50% کاهش می دهند.

 

سال انتشار: 1392

تعداد صفحات: 10

فرمت فایل: pdfپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ACA1451_337939_9015.zip1.6 MB