سازه 360

مرجع علمی مهندسی عمران

به سازه 360 خوش آمدید مرجع علمی مهندسی عمران SAZE360

اطلاعیه فروشگاه

پژوهشگر محترم از اینکه سازه 360 را جهت ارتقای دانش خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم. جهت خرید فایل مورد نظر می توانید از قسمت (توضیحات بیشتر دانلود) نسبت به مطالعه چکیده مقالات و کسب اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی اقدام نمایید و در صورت تمایل به خرید می توانید با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه امن بانک ملت در سریع ترین زمان ممکن به فایل علمی مورد نظر خود دست یابید. لازم به ذکر است که جهت خرید محصول انتخابی حتما ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نموده و از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت هزینه آن فعال شده و می توانید فایل خود را به راحتی دانلود و ذخیره نمایید. علاوه بر آن جهت اطمینان از خرید و احترام به حقوق مشتریان لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود فایل می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: saze360@gmail.com

پیشبینی پارامترهای شکست سد خاکی و پهنه بندی سیلاب ناشی از آن با استفاده ازمدل های BREACH GUI ، HEC-RAS و Arc Map (مطالعه موردی سد تبارک آباد)

شکست سه پدیده ای است که در پی آن حجم عظیمی از آب به طور ناگهانی رها شده و باعث بوجود آمدن انواع بزرگ سیلاب در پایین دست می شود. این امواج سبب خسارات جانی و مالی فراوانی می گردد. بنابراین تحلیل شکست سد علاوه بر ارزیابی میزان خطر در پایین دست امکان برنامه ریزی عملیات نجات و کنترل فاجعه ناشی از شکست سد را فراهم می کند. در این تحقیق سعی شده پارامترهای شکست سد با استفاده از مدل BREACH GUI پیش بینی و مدل سازی شکست و روندیابی سیلاب حاصل در پایین دست با استفاده مدل HEC-RAS انجام شود و در انتها پهنه بندی سیلاب ناشی از شکست در محیط Are Map صورت گیرد. سد مورد مطالعه سد خای تبارک آباد در 21 کیلومتری شمال شرقی شهرستان قوچان می باشد. در این تحقیق از نقشه های توپوگرافی 1500 استفاده شده است. نتایج حاکی از آن است که اولین شکاف 30 دقیقه پس از آغاز تحلیل رخ می دهد و در زمان 30/2 موج سیلاب به شهر می رسد. لذا فاصله زمانی بین آغاز شکست و رسیدن موج سیلاب به شهر تنها 2 ساعت می باشد. همچنین دبی خروجی از شکاف سد 1 ساعت و چهل دقیق پس از آغاز شکست به بیشترین مقدار خود می رسد.

 

سال انتشار: 1392

تعداد صفحات: 10

فرمت فایل: pdfپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ACA1065_282661_6805.zip401k