سازه 360

مرجع علمی مهندسی عمران

به سازه 360 خوش آمدید مرجع علمی مهندسی عمران SAZE360

اطلاعیه فروشگاه

پژوهشگر محترم از اینکه سازه 360 را جهت ارتقای دانش خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم. جهت خرید فایل مورد نظر می توانید از قسمت (توضیحات بیشتر دانلود) نسبت به مطالعه چکیده مقالات و کسب اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی اقدام نمایید و در صورت تمایل به خرید می توانید با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه امن بانک ملت در سریع ترین زمان ممکن به فایل علمی مورد نظر خود دست یابید. لازم به ذکر است که جهت خرید محصول انتخابی حتما ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نموده و از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت هزینه آن فعال شده و می توانید فایل خود را به راحتی دانلود و ذخیره نمایید. علاوه بر آن جهت اطمینان از خرید و احترام به حقوق مشتریان لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود فایل می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: saze360@gmail.com

ارزیابی احتمالاتی عملکرد لرزه اي سازه ها با استفاده از روش زمان دوام

هدف از پژوهش حاضر بکارگیري تحلیل زمان دوام به منظور پیش بینی پاسخ سازه در ارزیابی احتمالاتی عملکرد لرزه اي سازه ها می باشد. هزینه محاسباتی کم و در عین حال دقت مناسب در پیش بینی پاسخ لرزه اي، استفاده از تحلیل زمان دوام را توجیه پذیر می کند. در این مقاله، پس از معرفی روش هاي موجود در ارزیابی عملکرد لرزه اي سازه ها، رویکردي کامل در پیش بینی دقیق پیامدهاي ناشی از وقوع زلزله ارائه می شود. در این رویکرد تمامی عدم قطعیت هاي موجود در عملکرد لرزه اي قابل در نظرگیري است و خروجی آن، خطرپذیري هریک از پیامدها به صورت توزیع احتمال آن می باشد. در این مطالعه، پیامدهاي ناشی از وقوع زلزله هزینه تعمیر سازه، مدت زمان تعمیر سازه، تعداد مصدومین و تعداد تلفات جانی انتخاب شده اند. در ادامه روند مورد نیاز در ارزیابی احتمالاتی عملکرد لرزه اي شرح داده شده و با استفاده از یک مثال عددي، عملکرد لرزه اي حاصل از تحلیل زمان دوام با عملکرد حاصل از تحلیل دینامیکی فزاینده، به عنوان تحلیل دقیق پیش بینی کننده پاسخ سازه، مقایسه می گردد. براساس نتایج بدست آمده از ارزیابی عملکرد لرزه اي با استفاده از دو تحلیل مذکور، کارایی بالاي تحلیل زمان دوام مشاهده می شود. با استناد به نتایج این پژوهش و تعمیم آن، می توان از تحلیل زمان دوام به عنوان یک تحلیل ساده و قابل اعتماد در پیش بینی عملکرد لرزه اي سازه ها به منظور انتخاب گزینه طراحی با بهترین عملکرد لرزه اي استفاده نمود.

 

سال انتشار: 1394

تعداد صفحات: 8

فرمت فایل: pdfپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
BHA-00337-AB_271051_9666.zip1.3 MB