سازه 360

مرجع علمی مهندسی عمران

به سازه 360 خوش آمدید مرجع علمی مهندسی عمران SAZE360

اطلاعیه فروشگاه

پژوهشگر محترم از اینکه سازه 360 را جهت ارتقای دانش خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم. جهت خرید فایل مورد نظر می توانید از قسمت (توضیحات بیشتر دانلود) نسبت به مطالعه چکیده مقالات و کسب اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی اقدام نمایید و در صورت تمایل به خرید می توانید با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه امن بانک ملت در سریع ترین زمان ممکن به فایل علمی مورد نظر خود دست یابید. لازم به ذکر است که جهت خرید محصول انتخابی حتما ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نموده و از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت هزینه آن فعال شده و می توانید فایل خود را به راحتی دانلود و ذخیره نمایید. علاوه بر آن جهت اطمینان از خرید و احترام به حقوق مشتریان لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود فایل می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: saze360@gmail.com

بروز رسانی مدل اجزاء محدود در پایش سلامت سازه با استفاده از الگوریتم رقابت استعماري

آسیب سازهاي عبارت است از تغییرات در مصالح و یا مشخصات هندسی یک سیستم سازهاي، بطوریکه بروي عملکرد فعلی یا آتی سازه تاثیر گذار باشد. بنابراین براي کنترل این مسئله، فرآیند ارزیابی آسیب که شامل تشخیص وجود آسیب، مکان و اندازه آن است، به عنوان مهمترین قسمت فرآیند پایش سلامت سازه در نظر گرفته میشود. یکی از روش هاي پایش سلامت سازه، روش بروز رسانی مدل اجزاء محدود است که در آن با استفاده از مقایسه بین داده هاي تجربی (مدل واقعی) و تحلیلی (ناشی از مدل اجزاء محدود) و بر اساس توابع هدف ساخته شده از اختلاف مقادیر مذکور، و بهینه سازي آن، عملیات شناسایی آسیب انجام میگیرد. در این مقاله آسیب ایجاد شده در سازه با در نظر گرفتن تغییر در مدول الاستیسیته ایجاد شده است. و عملیات بروز رسانی و بهینه سازي بر اساس الگوریتم رقابت استعماري که یک روش نوین در شاخهي فراکاوشی بهینه سازي میباشد، مورد استفاده قرار گرفته و بروي سازه هاي خرپایی دو بعدي و قاب دوبعدي اعمال می گردد تا شناسایی آسیب انجام گیرد.

 

سال انتشار: 1394

تعداد صفحات: 11

فرمت فایل: pdf

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
BGJ-00426-AC_271050_1729.zip373k