سازه 360

مرجع علمی مهندسی عمران

به سازه 360 خوش آمدید مرجع علمی مهندسی عمران SAZE360

اطلاعیه فروشگاه

پژوهشگر محترم از اینکه سازه 360 را جهت ارتقای دانش خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم. جهت خرید فایل مورد نظر می توانید از قسمت (توضیحات بیشتر دانلود) نسبت به مطالعه چکیده مقالات و کسب اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی اقدام نمایید و در صورت تمایل به خرید می توانید با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه امن بانک ملت در سریع ترین زمان ممکن به فایل علمی مورد نظر خود دست یابید. لازم به ذکر است که جهت خرید محصول انتخابی حتما ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نموده و از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت هزینه آن فعال شده و می توانید فایل خود را به راحتی دانلود و ذخیره نمایید. علاوه بر آن جهت اطمینان از خرید و احترام به حقوق مشتریان لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود فایل می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: saze360@gmail.com

بررسی رفتار سازه های فضایی در عرشه پل ها با تغییرات توپولوژی

در كشور ما جهت ساخت عرشه پل ها معمولاً از بتن استفاده مي شود اما وزن بالاي عرشه هاي بتني و عدم امكان اجراي آنها به عنوان عرشه پل هاي با دهانه هاي طولاني موجب گرديده كه مهندسين به فكر مصالح جديدي باشند كه علاوه بر سبكي و سهولت اجرا، مقاومت مناسبي نيز در مقابل بارهاي وارده اعم از بارهاي مرده و متحرك ناشي از عبور و مرور وسايل نقليه موتوري از خود نشان داده و همچنين باعث تسريع اجراي پروژه نسبت به نمونه هاي ساخته شده با مصالح بتني گردد. سازه هاي فضايي به علت سبكي، سهولت و سرعت اجرا، جايگزين مناسبي براي عرشه پل ها به حساب مي آيند. از آنجايي كه اين نوع سازه ها داراي تنوع بسيار زياد از لحاظ شكل و آرايش المان ها مي باشند بنابراين انتخاب يك توپولوژي (آرايش شبكه) مناسب مي تواند در رفتار سازه تاثير بسزايي داشته باشد. لذا در اين پژوهش با انتخاب توپولوژي هاي متفاوت به بررسي رفتار سازه هاي فضايي در عرشه پل ها مي پردازيم.

 

سال انتشار: 1392

تعداد صفحات: 7

فرمت فایل: pdfپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1_235595_7705.zip695.9k